Loading...
Ana Sayfa / İnternet / WCrypt ile Gizlenmiş Keep2Share Linklerini Almak

WCrypt ile Gizlenmiş Keep2Share Linklerini Almak

Bazı siteler paylaşmak istedikleri dosyaların turbobit.net, hotlink.cc, keep2share.cc gibi linklerini http://wcrypt.com/ sitesini kullanarak gizliyor. Bu barındırıcılar yerine alldebrid.com, premiumize.me, fakirdebrid.net gibi debrid hizmeti satın alan kullanıcılar için bu linkleri indirmek sıkıntı olabilir. Şimdi sizlere http://wcrypt.com/ ile gizlenmiş linklerin nasıl barındırıcı linklerini alacağınızı göstereceğim.

Keep2Share.cc için Link Almak

http://wcrypt.com/ ile gizlenmiş linke normal olarak tıklıyoruz. Sayfanın sağ alt  To report abuse or problem, please use this form kısmındaki this form bağlantısını kopyalıyoruz ve tarayıcımızın adres kısmına yada metin belgesine yapıştırıyoruz. kopyaladığımız linkteki report.html?file=kısmını file/ olarak değiştiriyoruz. Oluşan link dosyanın orjinal linki oluyor ve bu linki kullanarak dosyamızı indirebiliriz.

Turbobit.net için Link Almak

Aynı şekilde http://wcrypt.com/ ile gizlenmiş linke normal olarak tıklayıp indirme türündeki Normal Hızda İndir üzerine sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyalıyoruz. Kopyaladığımız bağlantı adresindeki download/free/ kısmını siliyoruz ve linkimizin sonuna .html ekliyoruz. Oluşan link turbobit.net indirme linki oluyor.

HotLink.cc için Link Almak

http://wcrypt.com/ ile gizlenmiş linke normal olarak tıklayıp sayfanın en alt kısmında Copyright © 2015-2018 HotLink. All Rights Reserved. bulunan HotLink bağlantısını kopyalıyoruz. Kopyaladığımız bu bağlantı hotlink.cc için dosyamızın indirme linki oluyor. Linkin sonunda bulunan # silebilirsiniz.

Sonuç Olarak

http://wcrypt.com/ sitesi veya diğer sitelerle gizlenmiş linkleri almak aslında çok kolay ve mantık yürütülen bir işlemdir. Dosya barındırıcı site mutlaka sayfanın bir kısmında dosyanın kimliğini verir. Bu kimlik sayesinde dosyanın asıl linkini bulabilirsiniz. Sizde yukarıdaki 3 örnekteki gibi diğer gizlenmiş linkler için dosyanın asıl linkini bulabilirsiniz.

hakkında Berat ALDIRMAZ

PremiumZen Kurucu

Bir yorum

  1. WCrypt ile Gizlenmiş Keep2Share Linklerini Almak yazın için teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir