Loading...
Ana Sayfa / İnternet / Link Kısalt Para Kazan – URL Shortener and Earn Money

Link Kısalt Para Kazan – URL Shortener and Earn Money

Link Kısaltarak Para Kazanmak

Link kısaltarak para kazanma yöntemini çoğu kişi biliyor ancak hangi siteyi kullanacağımızı veya hangi site sayımların eksiksiz yapacağı, kazançlarımızı kolayca çekebileceğimiz, linklerinizi kısaltarak para kazanabileceğimiz bir site bulmak konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. PremiumZEN ekibi olarak sizlere linklerinizi kısaltarak para kazanabileceğiniz, kazançlarınızı banka hesaplarınıza, papara hesabınıza veya isterseniz mobil ödeme alabileceğiniz şekilde bir site kurduk. Bu servisimiz hakkında sizlere biraz bilgi vereceğim.

Link Nasıl Kısaltılır ve Nasıl Para Kazanılır?

Bu çok kolaydır. Yapmanız gereken kendinize ücretsiz bir hesap oluşturup [Hesap Oluşturmak İçin Tıklayınız!] hesabınızdan linkleri kısaltarak, hesabınıza giriş yaptıktan sonra [Yeni Link Kısalt] sekmesinden veya hesabınıza giriş yaptıktan sonra sitemizin [Ana Sayfa]sından linklerinizi kısaltabilirsiniz. Kısaltılmış linkleri sitenizde, sosyal medya ortamlarında veya youtube kanallarınızda paylaşarak para kazanabilirsiniz.

Loading...

Para Çekme Yöntemleri ve Para Çekme Limitleri Nelerdir?

Paranızı kolayca çekebilmeniz için sıkça kullanılan seçenekleri sizlere sunuyoruz. Böylece paranızı kolayca çekebilirsiniz.

PaPara $5,00 PaPara hesap numaranıza TL cinsinden ödeme yapılmaktadır.
Banka Transferi $5,00 EFT veya Havale olarak TL cinsinden ödeme yapılmaktadır.
İninal $5,00 Barkod veya EFT yöntemi ile TL cinsinden ödeme yapılmaktadır.
Mobil Ödeme $5,00 Telefon numaranıza TL cinsinden gönderilir.

Yukarıdaki seçenekler kullanılırsa kazancınız TL cinsinden gönderilir. Ayrıca dünya geneli ödeme almak için aşağıdaki para çekme yöntemlerinide desteklemekteyiz.

PayPal $1,00 Tam miktar $1,00 para çekme isteğinde bulunanlara 1,00 olarak ödeme yapılır.
WebMoney $5,00 WMZ olarak ödeme yapılmaktadır.
Payoneer $50,00 Payoneer E-Posta adresinize ödeme yapılır.

Ne Kadar Kazanırım?

Kazançlar 1000 tekil gösterim olarak hesaplanmaktadır. Tüm ülkeler için sağlayacağınız 1000 tekil gösterim için ortalama $2,50 kazanç elde edersiniz. Sitemiz sağladığınız ziyaretçilere kazanç sağlamayan kampanyalar göstermeyeceği için tüm tekil gösterimleri sayar. Kazanç oranlarımız ülkelere göre değişiklik gösterebilir. Sağladığınız ziyaretçilerin gösteriminin onaylanması için ziyaretçilerinizin IP Değişikliği, Çoklu Gösterim, AdBlock, Proxy kullanmamaları gerekir. Bununla birlikte tam bir gösterim sağlanması için Tarayıcı Çerezlerine izin vermeleri gerekir.

Geliştiriciler İçin API Araçları

Linklerinizi kısaltıp saklarken kolayca para kazanmak için işinize yarayacak bir çok özellik sizlere sunuyoruz. Bu araçları hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan Araçlar sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Kısalt Bu kısımdan sizlere verilecek API Kolay linkini kısaltmak istediğiniz uzun linklerin önüne koyarak ve bağlantıya tıklandığında linkleriniz otomatik kısaltılıp kısaltılan link’e yönlendirilirsiniz.
Toplu Kısalt Aynı anda her biri bir satıra gelecek şekilde 20 uzun linke kadar kısaltma yapabileceğiniz bir alandır.
Tam Sayfa Kodu Eğer bir siteniz varsa ve sitenizde 100’lerce 1000’lerce linkler varsa ve bu linklerden para kazanmak isterseniz bu kodu kullanabilirsiniz.
Geliştirici API JSON veya TEXT biçimli link oluşturmanıza yarar. Unun linklerinizle bir GET isteği göndererek bu API sistemini kullanabilirsiniz.
Yer İmi Kısalt! butonunu sürükleyip tarayıcınızın yer içi araç çubuğuna bırakarak bir yer imi eklersiniz. Gezinirken kısaltmak istediğiniz bir link varsa eklediğiniz bu yer imi’ne tıklayarak mevcut sayfanın linkini kısaltabileceğiniz bir araçtır.

Sonuç Olarak

Link kısalt para kazan servisleri genellikle sitesi olanlar veya günlük en az 100 gibi ziyaretçisi olan kanallar veya facebook sayfaları içindir. Eğer bir siteniz yoksa veya kısa linklerinize ziyaretçi göndermek için bir neden sunamıyorsanız link kısalt para kazan yöntemleri sizin için uygun değildir.

 

 

hakkında Berat ALDIRMAZ

PremiumZen Kurucu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir