Loading...
Ana Sayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

PremiumZeN.com’ a eriştiğiniz an bu kullanım koşullarının ve Gizlilik Politikamızın tamamını kabul etmiş olursunuz.

Sitemize erişerek ve ilgili makalelere yorum yapmak istediğinizde aşağıdaki maddelerde açıklananları yapmayacağınızı kabul edersiniz;

  • “Spam” gibi istenmeyen mesajlar eklemek, reklam yapmak veya hakaret etmek…
  • Yasa dışı yorumlarda bulunmak, argo veya küfürlü kelimeler ile yorumlar yapmak…
  • Herhangi bir kişinin kimliğini anımsatacak şekilde sahte bilgiler kullanarak (e-mail, kullanıcı adı) yorum yapmak…
  • Saldırıya yönelik içerikler ile ilgili yorumlar, yasa dışı, warez, yetişkinlere veya telif meteryallere ilişkin içerik yorumları ve bağlantılar eklememek…

Sitemiz sadece yasal amaçlarla kullanılabilir. İhracat kontrol yasaları da dahil olmak üzere yürürlükteki herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal eden herhangi bir materyalin paylaşılması yasaktır. Bu, sınırlama olmaksızın, patent, telif hakkı, ticari marka, hizmet markası, ticari sır veya diğer fikri mülkiyet hakları ile korunan malzemeleri içerir. Ayrıca sitemizi kullanarak başkaları ile iletişim kurarak veya diğer yollardan yasa dışı işlem yapılmayacağını, iletişim amaçlı kullanılmayacağını kabul edersiniz.

PremiumZeN.com kullanım koşullarını istediği zaman güncelleme ve yeni kurallar ekleme hakkına sahiptir. Sitemizi kullanan ziyaretçilerimizin bu sayfayı sıklıkla ziyaret etmelerini hatırlatırız.

Sitemiz hakkında herhangi bir sorununuz veya tavsiyeniz varsa [email protected] adresinden bize mail atabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Bu kullanım koşulları 18.09.2017 tarihinden sonra geçerlidir.