Loading...
Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Benim hikâyem 2009 yılının son aylarında başladı. Paylaşım yapmayı seviyordum fakat kendime ait bir sitem olmamıştı ve bu işlerden pek anlamıyordum. Kendime göre bir forum buldum ve kendi sitem gibi o forum için destek çıkıp üyelere yardım etmeye başladım. 2012 yılına geldik ve haksız yere ihanete uğradım. Bu ihanetten sonra her şey değişti.

2010 yıllarında hotfile.com, fileserve.com gibi çeşitli dosya paylaşım siteleri vardı ve ben o zamanlar bu sitelerden dosya indirmek için 4-5 gün uğraştığım olmuştu. Fakat normal şartlarda veya site üzerinden Premium aldığınızda benim 4-5 gün uğraşarak indirdiğim dosyanın 5 dakika içinde indirme yapılabileceğini nerden bilebiliriz
Kendinize uygun bir site kurmak ve bu işe yeni başlıyorsanız Google’dan araştırma yaparak karşılaştığınız veya bulduğunuz çözümler size çok karışık gelebilir. Bunu yazmamın sebebi benim 1-2 gün çözmekle uğraştığım bir PHP kodu normalde çok basit ama çözümü ayrıntılı bir şekilde bulamamış olmam.

Sitemizin adresi PremiumZeN.com. Bu alan adını kullanmamızın sebebi yukarıda bahsetmiş olduğum dosya barındırıcılardan 1 dakika veya saniyeler içinde indirebileceğiniz dosyalar için 3-5 saat beklemeyip kolayca indirme imkânı sunacağımız ve işinizi kolaylaştıracak çözümleri sizlere sunmak için ortak bir isim olarak koymayı düşündük. Premium kelimesi dosya barındırıcı sitelerden geliyor. ZeN kelimesi ise bu işi sağlam yapan bir ücretli site var. Biz de işimizi sağlam yapmayı planlıyoruz bu nedenle bu kelimeyi kullanıyoruz .

Yıllar geçtikçe arkadaşlar edindim çok kişi tanıdım fakat aralarından 2-3 kişi bana tam güvence sağladı ve artık 3 kişi olarak sizlere hizmet sunmaya çalışacağız. Artık bizi az çok tanımış oldunuz.

Hedeflerimiz: Sizlere ücretsiz, kolay ve hızlı biçimde dosya barındırıcı sitelerinden indirme yapmanıza yardımcı olmak. Bu işi yaparken kullandığımız veya sizin için faydalı olabilecek çeşitli kategorilerde (PHP, CSS, CentOS, P*oxy..) bilgileri sizinle bloğumuzda paylaşmak.

Faaliyetlerimize 17 Eylül 2017 tarihinde başlamış bulunmaktayız.